Olimpiskais centrs “Ventspils”” uz nenoteiktu laiku un pilnu darba slodzi aicina darbā remontstrādnieku, struktūrvienībā “Piedzīvojumu parks”.

Darba pienākumi:

  • Aprīkojuma un tehnikas remontēšana, uzturēšana darba kārtībā,
  • Regulāra iekārtu un tehnikas tehniskā stāvokļa pārbaude,
  • Zāles pļaušana ar dārza tehniku un trimmeri.

Prasības kandidātam:

  • Atbildības sajūta un precizitāte;
  • Iegūta vismaz pamatizglītība;
  • Prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • Prasme rīkoties ar dažāda veida instrumentiem un tehniskajā iekārtām;
  • Pieredze darbā ar traktortehniku tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • Darba algu mēnesī (bruto) EUR 713,00;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu;
  • Darba apģērbu un darba izpildei nepieciešamo inventāru.

Aicinām dzīvesgājumu (Curriculum Vitae) ar norādi “Remontstrādnieks Piedzīvojumu parkā” līdz 2022.gada 30.aprīlim sūtīt uz e-pastu: vai iesniegt Sporta ielā 7/9, Ventspilī, administrācijas ēkā, 2.stāvā.

Papildus informācija pa tālruni: 371 26633773